× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
  • SŠ Ivan Goran Kovačić Kiseljak

eko skola srednja povrda

 

 

 

Srednja škola "Ivan Goran Kovačić" Kiseljak, od prosinca 2019.godine, u statusu je kandidata u programu pod nazivom "EKO - ŠKOLE".
Jedan je to od najvećih međunarodnih licenciranih programa za obrazovne ustanove za edukaciju mladih o životnoj sredini/okolišu, a kojeg je razvila Fondacija za obrazovanje za okoliš (FEE).
Program će trajati oko godinu i pol tijekom kojega će kroz niz edukativnih radionica i aktivnosti, naša škola dobiti status EKO ŠKOLE

 

ŠTO SU TO EKOŠKOLE

Program Ekoškola jasno određuje i usmjerava način na koji se nastavni sadržaji o zaštiti okoliša, a koji su dio redovitog nastavnog plana i programa primjenjuju u svakodnevnom životu naše škole. Ovakav pristup pomaže učenicima, u svijesti svakog od njih, shvatiti kolika je važnost zaštite okoliša. Posebna pozornost posvećuje se pitanjima smanjivanja i zbrinjavanja otpada, racionalnog korištenja energije i vode i uređivanju školskog okoliša.
Svi sudionici života u Ekoškoli: učenici, učitelji/odgojitelji, administrativno i tehničko osoblje škole, roditelji, javna i mjesna poduzeća, predstavnici lokalne uprave i dr., zajednički poduzimaju niz praktičnih koraka i aktivnosti s ciljem smanjenog opterećenja okoliša. Učenici Ekoškole zainteresirani su i aktivni u prenošenju svoje odgovornosti na obitelj i širu zajednicu, oni žive "EKO".
Kao što smo već pisali i naša škola je u statusu kandidata te samim time i dio međunarodnog licenciranog projekta.
Školski Eko - odbor  čine:

1. Mirjana Medić,
2. Marta Filipović Jokić,
3.Arijana Ivičević,
4. Marijana Šimić,
5. Ivana Ribičić,
6. Irena Mrnjavac,
7. Mladen Medić,
8. Dragomir Lučić,
9. Mario Tuka,
10. Tamara Koprivica.

 

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
Agro centar
Ecos
  • SŠ Ivan Goran Kovačić Kiseljak

eko skola srednja povrda

 

 

 

Srednja škola "Ivan Goran Kovačić" Kiseljak, od prosinca 2019.godine, u statusu je kandidata u programu pod nazivom "EKO - ŠKOLE".
Jedan je to od najvećih međunarodnih licenciranih programa za obrazovne ustanove za edukaciju mladih o životnoj sredini/okolišu, a kojeg je razvila Fondacija za obrazovanje za okoliš (FEE).
Program će trajati oko godinu i pol tijekom kojega će kroz niz edukativnih radionica i aktivnosti, naša škola dobiti status EKO ŠKOLE

 

ŠTO SU TO EKOŠKOLE

Program Ekoškola jasno određuje i usmjerava način na koji se nastavni sadržaji o zaštiti okoliša, a koji su dio redovitog nastavnog plana i programa primjenjuju u svakodnevnom životu naše škole. Ovakav pristup pomaže učenicima, u svijesti svakog od njih, shvatiti kolika je važnost zaštite okoliša. Posebna pozornost posvećuje se pitanjima smanjivanja i zbrinjavanja otpada, racionalnog korištenja energije i vode i uređivanju školskog okoliša.
Svi sudionici života u Ekoškoli: učenici, učitelji/odgojitelji, administrativno i tehničko osoblje škole, roditelji, javna i mjesna poduzeća, predstavnici lokalne uprave i dr., zajednički poduzimaju niz praktičnih koraka i aktivnosti s ciljem smanjenog opterećenja okoliša. Učenici Ekoškole zainteresirani su i aktivni u prenošenju svoje odgovornosti na obitelj i širu zajednicu, oni žive "EKO".
Kao što smo već pisali i naša škola je u statusu kandidata te samim time i dio međunarodnog licenciranog projekta.
Školski Eko - odbor  čine:

1. Mirjana Medić,
2. Marta Filipović Jokić,
3.Arijana Ivičević,
4. Marijana Šimić,
5. Ivana Ribičić,
6. Irena Mrnjavac,
7. Mladen Medić,
8. Dragomir Lučić,
9. Mario Tuka,
10. Tamara Koprivica.

 

REDAKCIJA PORTALA

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

Copyright 2007-2023 ART Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.