× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti

radoje-vidovic-novoizabrani-nacelnikPrenosimo pismo zahvale novoizabranog načelnika Kreševa

 radoje-vidovic-novoizabrani-nacelnik

"Poštovani Kreševljaci i Kreševljanke,

ovim putem se želim iskreno zahvaliti svima koji su mi ukazali svoje povjerenje i potporu glasujući za mene na proteklim izvanrednim izborima. Ni u jednom trenutku nisam posumnjao u vašu volju i poštenje, znajući kako vas se ne može ni kupiti, ni obmanuti. Ova pobjeda je dokaz kako pravda uvijek pobjeđuje, te da, što je još bitnije, građani Kreševa nisu puk kojim se može manipulirati i koji će zatvarati oči pred svim problemima koji su se nagomilali posljednjih godina. Duboko sam svjestan odgovornosti koju ste mi dodijelili, kao i očekivanja koja ste stavili pred mene. Glasujući za mene, glasovali ste za napredak Kreševa i rješavanje ključnih problema.

Kao načelnik općine prioritetno ću se posvetiti oporavku gospodarstva i saniranju proračunskoga deficita, te ću se osobito zauzeti za stvaranje takvog okružja koje će pružati perspektivu mladima.

U viziji koju imam, Kreševo je općina u kojoj stanovništvo radi i pristojno živi od svojega rada. Mjesto u kojem je uspostavljena harmonija između gospodarskog razvoja i zaštite okoliša i mjesto u kojem je društveni život organiziran na opće zadovoljstvo svih građana. Stoga najviše truda planiram uložiti u jačanje gospodarstva jer je očigledno kako je ono garant ostanka ljudi na ovim prostorima.

U narednom razdoblju ću se, zajedno sa poduzetnicima naše općine, truditi u stvaranju boljih uvjeta za opstanak i razvitak, pokušati privući investitore u našu općinu, te unaprijediti druge gospodarske djelatnosti od kojih bi stanovništvo naše općine moglo živjeti. Cilj je pretvoriti općinu Kreševo u gospodarsko konkurentno područje, fokusirano na domaću proizvodnju i orjentiranu na izvoz.

Općina Kreševo je iznimno bogata prirodnim resursima i njihovim racionalnim iskorištavanjem želim stvoriti preduvjete za punjenje općinskog proračuna, što će biti preduvjet za poboljšanje kvaliteta života u svim područjima. Uvjeren sam kako naša općina ima svijetlu perspektivu.

Još jednom iskreno zahvaljujem i obećavam kako ću se truditi opravdati ukazano povjerenje!

Radoje Vidović

Izabrani načelnik općine Kreševo"

(artinfo.ba)

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST

radoje-vidovic-novoizabrani-nacelnikPrenosimo pismo zahvale novoizabranog načelnika Kreševa

 radoje-vidovic-novoizabrani-nacelnik

"Poštovani Kreševljaci i Kreševljanke,

ovim putem se želim iskreno zahvaliti svima koji su mi ukazali svoje povjerenje i potporu glasujući za mene na proteklim izvanrednim izborima. Ni u jednom trenutku nisam posumnjao u vašu volju i poštenje, znajući kako vas se ne može ni kupiti, ni obmanuti. Ova pobjeda je dokaz kako pravda uvijek pobjeđuje, te da, što je još bitnije, građani Kreševa nisu puk kojim se može manipulirati i koji će zatvarati oči pred svim problemima koji su se nagomilali posljednjih godina. Duboko sam svjestan odgovornosti koju ste mi dodijelili, kao i očekivanja koja ste stavili pred mene. Glasujući za mene, glasovali ste za napredak Kreševa i rješavanje ključnih problema.

Kao načelnik općine prioritetno ću se posvetiti oporavku gospodarstva i saniranju proračunskoga deficita, te ću se osobito zauzeti za stvaranje takvog okružja koje će pružati perspektivu mladima.

U viziji koju imam, Kreševo je općina u kojoj stanovništvo radi i pristojno živi od svojega rada. Mjesto u kojem je uspostavljena harmonija između gospodarskog razvoja i zaštite okoliša i mjesto u kojem je društveni život organiziran na opće zadovoljstvo svih građana. Stoga najviše truda planiram uložiti u jačanje gospodarstva jer je očigledno kako je ono garant ostanka ljudi na ovim prostorima.

U narednom razdoblju ću se, zajedno sa poduzetnicima naše općine, truditi u stvaranju boljih uvjeta za opstanak i razvitak, pokušati privući investitore u našu općinu, te unaprijediti druge gospodarske djelatnosti od kojih bi stanovništvo naše općine moglo živjeti. Cilj je pretvoriti općinu Kreševo u gospodarsko konkurentno područje, fokusirano na domaću proizvodnju i orjentiranu na izvoz.

Općina Kreševo je iznimno bogata prirodnim resursima i njihovim racionalnim iskorištavanjem želim stvoriti preduvjete za punjenje općinskog proračuna, što će biti preduvjet za poboljšanje kvaliteta života u svim područjima. Uvjeren sam kako naša općina ima svijetlu perspektivu.

Još jednom iskreno zahvaljujem i obećavam kako ću se truditi opravdati ukazano povjerenje!

Radoje Vidović

Izabrani načelnik općine Kreševo"

(artinfo.ba)

REDAKCIJA PORTALA

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

Copyright 2007-2023 ART Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.