• Treća pobjeda

Nogometaši Kiseljaka nastavljaju sa sjajnim prezentacijama ove sezone. Jedna od najmlađih momčadi lige djeluje odlično na startu sezone.

U trećem kolu Kiseljak je ugostio FK Vitez, koji je u prva dva kola imao šest bodova i čak devet postignutih pogodaka. Kiseljačani su slavili 3-1.

Domaćin je odigrao još jednu taktički savršenu utakmicu i pokazuje kako ove sezone ima ambicije za sami vrh, bez obzira što se radi o jednoj od najmlađih ekipa u ligi.

Toni Škoro je doveo Kiseljak u vodstvo u 28.minuti. Pri rezultatu 1-0 otišlo se na odmor.

U 59.minuti kapetan Vlatko Bošnjak povećava prednost domaće ekipe. U 64.Petar Marković donosi velikih 3-0. FK Vitez je do kraja uspio postići tek počasni pogodak preko svog kapetana Admira Zukana. Prvi je to pogodak koji je Kiseljak primio ove sezone.

Nakon tri kola samo su Kiseljak i Iskra neporaženi.

U narednom kolu Kiseljak gostuje kod Vlašića u Turbetu.