• NK Kiseljak

nk kis loptanje

Nažalost, nova generacija kadeta NK Kiseljak ne igra dobro na početku sezone.

Nakon tri kola mladi Kiseljačani zakovani su za dno prvenstvene ljestvice bez bodova i sa čak 18 primljenih pogodaka i samo dva postignuta.

Danas su na gostovanju kod Romarija poraženi sa 9-0. Do poluvremena je već bilo 7-0, u drugom dijelu je domaćin malo skinuo nogu s gasa.

Tri pogotka za domaće postigao je Ramić, dva su dodali Marković i Krnjić, a po jedan Petrović i Bavrka.

U narednom kolu Kiseljak dočekuje Sportprevent. Vjerujemo kako dolaze bolji dani i kako će Kiseljak proigrati !