• VISOKIH 5:1

IMG_0794.JPG

U okviru trećeg kola Omladinske lige 2 za juniore NK Romari je na stadionu na Rijeci ugostio momčad NK Kiseljaka..

Domaći igrači su poveli preko Luke Pušića koji je sjajno pogodio glavom uz pomoć grede. Do kraja prvog dijela isti igrač je povisio rezultat na 2:0 što je i bio konačni rezultat prvog poluvremena.

U nastavku susreta na 3:0 povisuje Renato Hrgić-Nikolić na asistenciju Leona Suknjova. Marko Zec je strijelac četvrtog pogotka za Romari, dok su gostujući igrači smanjili na 4:1 iz udarca s bijele točke.

Konačni rezultat postavio je Josip Turić.

NK Romari - NK Kiseljak 5:1

Bitno je istaknuti kako su u prvoj utakmici dana kadeti NK Romari protiv istog protivnika slavili s visokih 9:0.

IMG_0793.JPGIMG_0801.JPGIMG_0790.JPGIMG_0807.JPGIMG_0817.JPGIMG_0820.JPGIMG_0829.JPGIMG_0836.JPGIMG_0840.JPGIMG_0827.JPGIMG_0780.JPGIMG_0791.JPG