• DOGAĐA SE I NAJBOLJIM

Nakon što je sredinom tjedna presudnim obranama osigurao prolaz u osminu finala Lige prvaka u svom europskom debiju protiv Ajaxa, irski golman je i sinoć prilikom gostovanja Wolvesa ostao među stativama zbog ozljede tetive Alissona Beckera.
I drugi meč uzastopno na Anfieldu 22-godišnjak je sačuvao svoju mrežu netaknutom u svom prvom nastupu u Premiershipu, jer su Redsi slavili 4:0.

Međutim, iako on sam nije napravio gafove, onaj ko je printao njegov dres je to učinio. Kelleherovom prezimenu nedostajalo je "e" tokom prvog poluvremena pa ja nazad na dresu pisalo "Kellher 62".
Na poluvremenu je Kelleher dobio drugi dres na kojem je bilo pravilno napisano njegovo ime pa je nastavio impresionirati na svom startu u najvišem rangu engleskog nogometa.

Može se utješiti činjenicom da nije jedini igrač koji je imao pogrešan print. Engleske legende David Beckham i Steven Gerrard morali su se boriti s tim u različitim fazama svoje karijere.