• Bundesliga sve dalje

darijopecirepaus

Austria iz Klagenfurta je, čini se, sve dalje od Tipico Bundeslige.Momčad koju vodi Robert Micheu danas je ponovo podbacila. Na svom travnjaku odigrali su samo 1-1 sa Dornbirnom.

Gosti su poveli pogotkom Fridrikasa u 25.minuti. Izjednačenje domaćima donio je sjajni Darijo Pecirep u 78.minuti. U 84.minuti Austria je imala šansu doći do sva tri boda. Ali Philipp Hutter nije realizirao kazneni udarac.

Nakon 19 kola ekipa iz Klagenfurta je druga, sa pet bodova zaostatka za vodećim Riedom. Ried ima i utakmicu manje, te sutra gostuje Amstettenu.

Darijo Pecirep najbolji je strijelac Austrije sa 8 golova.