juniori nk kis

Juniori Kiseljaka u nedjelju su dočekali Borac iz Jelaha.

Bijes zbog prošlotjednog nesretnog poraza od Žepča iskalili su na gostima, isprativši ih sa čak osam pogodaka u mreži. U 23. minuti Kiseljak je poveo preko Meše, koji je u subotu zabio za prvi tim. S tim rezultatom otišlo se na predah. U drugom dijelu rapsodija momčadi Marija Galića. Meša je u 48. minuti uduplao prednost i potvrdio sjajnu formu. Na 3:0 povisio je Škoro. Potom na scenu stupa sjajni Fejzić, koji zabija čak 4 pogotka do kraja susreta. Jedan je dodao i Grubešić. Sjajni mladi Kiseljačani nastavljaju borbu za sami vrh tablice. Kiseljak : Hodžić, Franjić, Komšić, Mišković (od 64.Grošo), Bošnjak, Medić, Meša (od 58.Grubešić),Škoro, Fejzić, Mujić, Bradić(od 61.Pecirep).