× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti

pl rk bila turnir

 U sklopu manifestacije „Dani općine Travnik“, Rukometni klub Nova Bila organizira rukometni GBT turnir “Igrajmo rukomet – širimo prijateljstvo”. Turnir će se odigrati u nedjelju, 24. ožujka 2019. godine s početkom u 12 sati u sportskoj dvorani Nova Bila.

Na turniru će nastupiti klubovi iz Središnje Bosne, a kako mu i sam naziv kaže, zamišljen je da se sudjelovanjem na turniru i igranjem rukometa steknu nova prijateljstva.
Osim turnira, isti dan odigrat će se i prijateljska utakmica najmlađih članova Rukometnog kluba Nova Bila s jednim od sudionika turnira koji budu imali formiranu selekciju 2008. i mlađi.
Ovaj rukometni turnir je naš mali dar ovogodišnjoj manifestaciji Dani općine Travnik kao mali znak zahvalnosti Općini Travnik za nesebičnu podršku našem Klubu. Uvjeren sam da će ovaj rukometni dan biti pravi spektakl za sve sudionike te da će uz lijepa iskustva, iz Nove Bile ponijeti i nova prijateljstva, rekao je Mario Debeljak, predsjednik RK Nova Bila.
Rukometni klub trenutno broji preko 40 članova, čime je najbrojniji sportski kolektiv u Novoj Biloj te zasigurno jedan od brojnijih kolektiva na području općine Travnik.

 

artinfo.ba

 

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST

pl rk bila turnir

 U sklopu manifestacije „Dani općine Travnik“, Rukometni klub Nova Bila organizira rukometni GBT turnir “Igrajmo rukomet – širimo prijateljstvo”. Turnir će se odigrati u nedjelju, 24. ožujka 2019. godine s početkom u 12 sati u sportskoj dvorani Nova Bila.

Na turniru će nastupiti klubovi iz Središnje Bosne, a kako mu i sam naziv kaže, zamišljen je da se sudjelovanjem na turniru i igranjem rukometa steknu nova prijateljstva.
Osim turnira, isti dan odigrat će se i prijateljska utakmica najmlađih članova Rukometnog kluba Nova Bila s jednim od sudionika turnira koji budu imali formiranu selekciju 2008. i mlađi.
Ovaj rukometni turnir je naš mali dar ovogodišnjoj manifestaciji Dani općine Travnik kao mali znak zahvalnosti Općini Travnik za nesebičnu podršku našem Klubu. Uvjeren sam da će ovaj rukometni dan biti pravi spektakl za sve sudionike te da će uz lijepa iskustva, iz Nove Bile ponijeti i nova prijateljstva, rekao je Mario Debeljak, predsjednik RK Nova Bila.
Rukometni klub trenutno broji preko 40 članova, čime je najbrojniji sportski kolektiv u Novoj Biloj te zasigurno jedan od brojnijih kolektiva na području općine Travnik.

 

artinfo.ba

 

REDAKCIJA PORTALA

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

Copyright 2007-2023 ART Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.