× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti

nk kiseljak

Nogometaši Kiseljaka savladali su danas Travnik u prijateljskoj utakmici. Pogotke su postigli Ajdin Grošo i Dario Tomić. Bila je to dobra utakmica našeg kluba, te sjajna uvertira pred nastavak sezone u Drugoj ligi FBiH - Zapad. Natjecanje se nastavlja za vikend, a NK Kiseljak prve gostujuće bodove lovi u Turbetu kod Vlašića.

BM/artinfo.ba

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST

nk kiseljak

Nogometaši Kiseljaka savladali su danas Travnik u prijateljskoj utakmici. Pogotke su postigli Ajdin Grošo i Dario Tomić. Bila je to dobra utakmica našeg kluba, te sjajna uvertira pred nastavak sezone u Drugoj ligi FBiH - Zapad. Natjecanje se nastavlja za vikend, a NK Kiseljak prve gostujuće bodove lovi u Turbetu kod Vlašića.

BM/artinfo.ba

REDAKCIJA PORTALA

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

Copyright 2007-2023 ART Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.