× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
  • Nek' je sretan svim učenicima i djelatnicima

srednja skol naopako

Srednja škola „Ivan Goran Kovačić“ u Kiseljaku svake godine, tradicionalno, obilježava Dan škole, a to je upravo danas. Naime, nizom različitih aktivnosti koje su započele još 4.ožujka, Uprava škole zajedno sa svojim djelatnicima i učenicima nastoji predstaviti različite kulturne djelatnosti, edukativne sadržaje i sportska natjecanja kako bi obilježila Dan naše i vaše škole.

Ravnateljica, profesorica Mirjana Medić otkrila je za naš portal koje su sve to aktivnosti upriličene i na koji način su se realizirale.

Najprije su učenici 4. ožujka, sa profesoricom Ankicom Jelaš i psihologom Stanislavom Pušićem posjetili Dom u Bakovićima te im uljepšali dan prigodnom predstavom u izvedbi naših učenika „Otac Goriot“ , a Ivan Rajić je glazbenim notama unio vedrinu u njihovu svakodnevnicu.

Nakon toga, 5. ožujka organizirana je samostalna izložba slikara Marinka Slipca u suradnji sa Općinom Kiseljak i HKD „Napredak“.

  1. ožujka je tradicionalno održano „Poetsko podne“ gdje su profesorice Biljana Bencun i Ana Lulić zajedno sa učenicima birale i izložile najljepše poetske i književne radove, te na taj način njegovali svoj jezik i kulturu.

 

izlozba-slipac-kis-20.jpg

„Ono što je odnedavno uvedeno u praksu jeste obilazak osnovnih škola, točnija 8. i 9. razreda kako bi se predstavila zanimanja koja se nude u našoj školi, te približio plan i način rada. Ova aktivnost predstavlja odličnu suradnju škola na području naše Općine, olakšava djeci da se usmjere na određeno zanimanje ali stvara osjećaj da netko prati i brine se za nove generacije. Profesorica Lidija Kusin uspjela je otići u jednu školu, O.Š. „Brestovsko“ jer nas je pogodila prirodna nepogoda ali to nije razlog da mi odustanemo od naših novih generacija, te ćemo se na različite načine boriti za njih i dok traje ova neugodna situacija sa coronavirusom“ optimistično poručuje ravnateljica Mirjana.

Svečana sjednica održana je 13. ožujka gdje se u dogovoru s ministrom Domićem odlučilo da će nastavnici komunicirati s djecom putem viber grupa, te će se na taj način vršiti online nastava kako bi djeca naučila ono što ih sljeduje, obavljala svoje zadatke uredno i pri tome iz svojih domova čuvala svoje zdravlja i zdravlje svih nas.

Kako nam ravnateljica kaže vrlo je zadovoljna dosadašnjim tijekom komuniciranja nastavnika s djecom, štoviše i sama se zna uključiti u određenom trenutku kako bi nadgledala tijek „nastave“ i ima sve pohvale za nastavnike koji se odlično nose s ovakvim vidom prenošenja znanja putem interneta.

Za kraj nam je poručila da na sve ovo treba gledati optimistično, jedino nam to preostaje. Nažalost, situacija je takva kakva jeste i ne možemo je izbjeći, ali se možemo ponašati odgovorno, racionalno, ostati smireni i nadasve strpljivi. To je ono što nas jedino može izvući iz ove situacije.

Svim djelatnicima i učenicima Srednje škole „Ivan Goran Kovačić“ čestitamo Dan škole uz želje da i dalje nastave njegovati kulturnu baštinu te razna sportska, edukativna i druga događanja i da svim učenicima pruže i približe znanje na što bolji i kvalitetniji način.

Nikolina J/artinfo.ba

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
Sky cola
Ecos
  • Nek' je sretan svim učenicima i djelatnicima

srednja skol naopako

Srednja škola „Ivan Goran Kovačić“ u Kiseljaku svake godine, tradicionalno, obilježava Dan škole, a to je upravo danas. Naime, nizom različitih aktivnosti koje su započele još 4.ožujka, Uprava škole zajedno sa svojim djelatnicima i učenicima nastoji predstaviti različite kulturne djelatnosti, edukativne sadržaje i sportska natjecanja kako bi obilježila Dan naše i vaše škole.

Ravnateljica, profesorica Mirjana Medić otkrila je za naš portal koje su sve to aktivnosti upriličene i na koji način su se realizirale.

Najprije su učenici 4. ožujka, sa profesoricom Ankicom Jelaš i psihologom Stanislavom Pušićem posjetili Dom u Bakovićima te im uljepšali dan prigodnom predstavom u izvedbi naših učenika „Otac Goriot“ , a Ivan Rajić je glazbenim notama unio vedrinu u njihovu svakodnevnicu.

Nakon toga, 5. ožujka organizirana je samostalna izložba slikara Marinka Slipca u suradnji sa Općinom Kiseljak i HKD „Napredak“.

  1. ožujka je tradicionalno održano „Poetsko podne“ gdje su profesorice Biljana Bencun i Ana Lulić zajedno sa učenicima birale i izložile najljepše poetske i književne radove, te na taj način njegovali svoj jezik i kulturu.

 

izlozba-slipac-kis-20.jpg

„Ono što je odnedavno uvedeno u praksu jeste obilazak osnovnih škola, točnija 8. i 9. razreda kako bi se predstavila zanimanja koja se nude u našoj školi, te približio plan i način rada. Ova aktivnost predstavlja odličnu suradnju škola na području naše Općine, olakšava djeci da se usmjere na određeno zanimanje ali stvara osjećaj da netko prati i brine se za nove generacije. Profesorica Lidija Kusin uspjela je otići u jednu školu, O.Š. „Brestovsko“ jer nas je pogodila prirodna nepogoda ali to nije razlog da mi odustanemo od naših novih generacija, te ćemo se na različite načine boriti za njih i dok traje ova neugodna situacija sa coronavirusom“ optimistično poručuje ravnateljica Mirjana.

Svečana sjednica održana je 13. ožujka gdje se u dogovoru s ministrom Domićem odlučilo da će nastavnici komunicirati s djecom putem viber grupa, te će se na taj način vršiti online nastava kako bi djeca naučila ono što ih sljeduje, obavljala svoje zadatke uredno i pri tome iz svojih domova čuvala svoje zdravlja i zdravlje svih nas.

Kako nam ravnateljica kaže vrlo je zadovoljna dosadašnjim tijekom komuniciranja nastavnika s djecom, štoviše i sama se zna uključiti u određenom trenutku kako bi nadgledala tijek „nastave“ i ima sve pohvale za nastavnike koji se odlično nose s ovakvim vidom prenošenja znanja putem interneta.

Za kraj nam je poručila da na sve ovo treba gledati optimistično, jedino nam to preostaje. Nažalost, situacija je takva kakva jeste i ne možemo je izbjeći, ali se možemo ponašati odgovorno, racionalno, ostati smireni i nadasve strpljivi. To je ono što nas jedino može izvući iz ove situacije.

Svim djelatnicima i učenicima Srednje škole „Ivan Goran Kovačić“ čestitamo Dan škole uz želje da i dalje nastave njegovati kulturnu baštinu te razna sportska, edukativna i druga događanja i da svim učenicima pruže i približe znanje na što bolji i kvalitetniji način.

Nikolina J/artinfo.ba

REDAKCIJA PORTALA

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

Copyright 2007-2023 ART Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.