• KRG Ritam

Međunarodni turnir u ritmičkoj gimnastici “Palilula kup” održan je u nedjelju 3.travnja u dvorani Aleksandar Nikolić u Beogradu.

Bilo je ovo 28.izdanje, a organizator je Gimnastički klub Palilula iz Beograda.

Sudjelovao je i Klub ritmičke gimnastike"Ritam", koji je predstavljalo devet djevojčica.

Osim novog iskustva, djevojčice su ostvarile i velike rezultate. Predvodila ih je trenerica Alina Brutus.

Ukupno je sudjelovalo preko 400 natjecateljski iz 24 kluba i pet država (Srbija,BiH,Crna Gora,Hrvatska, Rumunjska).

Marija Marković osvojila je prvo mjesto i zlatnu medalju u vježbi bez rekvizita. Ova djevojčica od šest godina niže sjajne rezultate, i već ima veliku kolekciju medalja. Neprikosnovena je u svojoj konkurenciji.

Arnela Bećković također je odradila još jedan sjajan nastup. Bila je najbolja u vježbi lopta, te treća u višeboju.

Emina Hasanspahić osvojila je zlato u vježbi čunjevi, a bila je i 20. u višeboju.

Nisu zanemarivi ni rezultati ostalih djevojčica na ovom spektakularnom natjecanju.

Sofija Biletić bila je treća u vježbi bez rekvizita, kao i Nejra Muslija.

Laura Krajinović osvojila je četvrto mjesto , kao i Ana Ban, dok je Petra Bencun završila šesta.Šesto mjesto osvojila je i Marija Kobačić.