× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
  • San Marino

marino.jpg

 

U Kreševu se sutra otvara fast food i caffe San Marino. Vlasnik je mladi Marin Oborović, koji namjerava ostati ovdje, i odlučio je pokrenuti svoj mali ugostiteljski biznis. 

Kreševu sigurno ovakvo nešto nedostaje , i vjerujemo kako će ovo biti pun pogodak. Ukusna hrana iz domaće kuhinje sigurno će zadovoljiti i najveće sladokusce.Nude se sve vrste pita, jela sa žara, i sva jela domaće i međunarodne kuhinje. 

Također, za srednjoškolce je napravljen poseban meni sa sendvičima i specijalitetima sa roštilja.

Sve je po pristupačnim cijenama, to jest za svačiji džep. Aktivna će biti i dostava. 

''Iako smo sigurno u najtežim vremenima, bar što se ugostiteljstva tiče, odlučio sam se za otvaranje San Marina kako bih obogatio gastranomsku ponudu naše općine, jer nema baš puno lokala ovog tipa. Ono na šta sam ja bazirao svoju kuhinju jest kvalitet i kvantitet, sa ipak nižom cijenom, kako bi i ''obični'' ljudi mogli svakodnevno uživati u našoj ponudi, bilo to na pauzi, ručku ili večeri. Prvi tjedan dana, dok se ne prilagodimo, služiti ćemo hranu samo u objektu, a nakon toga ćemo imati i dostavu hrane.'' - rekao nam je vlasnik Marin Oborović.

Otvorenje je planirano za sutra, za 18 sati, a kuća časti i pićem dobrodošlice. 

san_marino.jpg

176715732_198661375199749_1542267968812501702_n.jpg

 

artinfo.ba

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
  • San Marino

marino.jpg

 

U Kreševu se sutra otvara fast food i caffe San Marino. Vlasnik je mladi Marin Oborović, koji namjerava ostati ovdje, i odlučio je pokrenuti svoj mali ugostiteljski biznis. 

Kreševu sigurno ovakvo nešto nedostaje , i vjerujemo kako će ovo biti pun pogodak. Ukusna hrana iz domaće kuhinje sigurno će zadovoljiti i najveće sladokusce.Nude se sve vrste pita, jela sa žara, i sva jela domaće i međunarodne kuhinje. 

Također, za srednjoškolce je napravljen poseban meni sa sendvičima i specijalitetima sa roštilja.

Sve je po pristupačnim cijenama, to jest za svačiji džep. Aktivna će biti i dostava. 

''Iako smo sigurno u najtežim vremenima, bar što se ugostiteljstva tiče, odlučio sam se za otvaranje San Marina kako bih obogatio gastranomsku ponudu naše općine, jer nema baš puno lokala ovog tipa. Ono na šta sam ja bazirao svoju kuhinju jest kvalitet i kvantitet, sa ipak nižom cijenom, kako bi i ''obični'' ljudi mogli svakodnevno uživati u našoj ponudi, bilo to na pauzi, ručku ili večeri. Prvi tjedan dana, dok se ne prilagodimo, služiti ćemo hranu samo u objektu, a nakon toga ćemo imati i dostavu hrane.'' - rekao nam je vlasnik Marin Oborović.

Otvorenje je planirano za sutra, za 18 sati, a kuća časti i pićem dobrodošlice. 

san_marino.jpg

176715732_198661375199749_1542267968812501702_n.jpg

 

artinfo.ba

REDAKCIJA PORTALA

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

Copyright 2007-2023 ART Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.