Ništa dramatično

dz kis zgrad

Suprotno određenim medijskim natpisima, dr. Nino Baban, ravnatelj Doma zdravlja Kiseljak za Artinfo kaže kako glede aktualne pandemije u Kiseljaku trenutno nema ništa dramatično.

"Situacija se pomalo komplicira, ali ništa gore nego u drugim općinama, dapače. Sasvim je očito da ulazimo u treći val pandemije stoga je porast broja zaraženih i u našoj općini realan i očekivan. Ono što je važno je da ni jedan od naših pacijenata koji su na bolničkom liječenju nije životno ugrožen, kazao je dr. Baban te potvrdio da Kiseljak trenutno broji 38 pozitivnih na Covid 19, 97 osoba je u izolaciji dok ih je pet hospitalizirano.

 

artinfo.ba

ART BLOG NAŠA DIJASPORA NATJEČAJI MARKETING POŠALJITE VIJEST
Ništa dramatično

dz kis zgrad

Suprotno određenim medijskim natpisima, dr. Nino Baban, ravnatelj Doma zdravlja Kiseljak za Artinfo kaže kako glede aktualne pandemije u Kiseljaku trenutno nema ništa dramatično.

"Situacija se pomalo komplicira, ali ništa gore nego u drugim općinama, dapače. Sasvim je očito da ulazimo u treći val pandemije stoga je porast broja zaraženih i u našoj općini realan i očekivan. Ono što je važno je da ni jedan od naših pacijenata koji su na bolničkom liječenju nije životno ugrožen, kazao je dr. Baban te potvrdio da Kiseljak trenutno broji 38 pozitivnih na Covid 19, 97 osoba je u izolaciji dok ih je pet hospitalizirano.

 

artinfo.ba

artinfo2019-footer-logo.png

REDAKCIJA PORTALA

E-mail

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

POSTANITE DIO TIMA

Copyright 2007-2022 ART  Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

designer17