U Bosni i Hercegovini jutros je sunčano vrijeme.
Temperature zraka u 8.00 sati: Bjelašnica 14 stupnjeva, Ivan-sedlo 15, Bugojno i Sokolac 17, Livno, Prijedor, Sanski Most i Sarajevo 18, Banja Luka, Grude i Srebrenica 19, Mostar, Trebinje i Tuzla 20, Doboj i Zvornik 21, Bijeljina, Gradačac i Neum 22, Brčko 23 i Bihać 24 stupnja.
Atmosferski tlak je u Sarajevu iznosio 947 milibara, za 5 milibara je viši od normalnog i sporo raste.
U BiH danas se očekuje sunčano vrijeme uz malu do umjerenu oblačnost. Tijekom dana, razvojem oblačnosti, ponegdje u istočnim, jugoistočnim i planinskim područjima moguć je i kratkotrajni pljusak. Vjetar slab do umjerene jačine, sjeverozapadnog smjera. Najviša dnevna temperatura zraka uglavnom između 26 i 32 stupnja
U Sarajevu će biti sunčano vrijeme uz malu do umjerenu naoblaku. Razvojem oblačnosti, mjestimično je moguć i kratkotrajni pljusak. Najviša dnevna temperatura iznosit će oko 30 stupnjeva, priopćeno je iz Federalnog hidrometeorološkog zavoda BiH.