• Sedam bodova

Nogometaši Kiseljaka odlično su ušli u novu sezonu.

Nakon tri kola momčad ima sedam bodova na kontu, uz opasku da su sva tri kola nadigrali protivnike, ali Romari je uspio stići do boda.

U trećem kolu gostovali su kod FK Vitez i stigli do uvjerljive pobjede rezultatom 1-5.

Davor Babić doveo je Kiseljak u vodstvo u 38.minuti. FK Vitez je poravnao u 55.preko Imamovića.

No, puno bolju igru gosti su naplatili sa još četiri pogotka. Ahmed Purišević precizan je s bijele točke u 70.minuti.

Sedam minuta kasnije Elvedin Bunić povećava rezultat na 1-3. Sve dvojbe oko pobjednika riješio je Filip Rajić pogotkom za 1-4.

Konačnih 1-5 postavio je Ahmed Purišević svojim drugim pogotkom.

Vrijedi spomenuti i odlično vođenje s klupe pomoćnog trenera Vlatka Bošnjaka, kao i dobro suđenje Aladina Talića.

Kiseljak djeluje moćno, a u narednom kolu slijedi gostovanje kod Novog Travnika.

Kadeti su sa 4-0 pobijedili NK Travnik. Hat-trick zabio je Toni Petrović, dok je jedan pogodak dodao Ado Omanović. Juniori su od istog protivnika poraženi sa 1-5.