• Kadeti,juniori,seniori

nk kis loptanje

Nogometaši Kiseljaka poraženi su u 13.kolu Druge lige FBiH - Zapad.

Lider prvenstva Travnik slavio je 3-0.

Vinko Žuljević doveo je domaćina u vodstvo u šestoj minuti. U 36. kapetan Kiseljaka Vlatko Bošnjak dobiva drugi žuti karton i mora ranije napustiti igru.

U 39. Nijaz Fazlić udvostručuje prednost Vezira, da bi u 67.Neven Vujica postavio konačan rezultat.

Kadeti NK Kiseljak poraženi su od Romarija 2-4. Đelilović je doveo Romari u vodstvo,ali Kiseljak do poluvremena uspijeva preokrenuti rezultat.

Zvonimir Biletić i Ramiz Babaluk donijeli su prednost domaćinu.

U drugom dijelu Đelilović postiže još dva pogotka a Čičak jedan i Romari osvaja sva tri boda.

Juniori su poraženi 2-3.

Bila je to slična utakmica kao i u kadetskoj konkurenciji.

Visković je donio vodstvo Romariju s bijele točke.

Autogolom Čepala i golom Kobačića Kiseljak je do poluvremena stigao do prednosti.

Đido je početkom drugog dijela izjednačio, a u 82.Ramić donosi pobjedu gostima.