• Ivan Biletić

Ivan Biletić osvojio je juniorski ITF turnir u Banja Luci!

Sjajni Kiseljačanin trijumfirao je na J30 turniru, a u glavni turnir je ušao kroz kvalifikacije.

Biletić je bio treći nositelj kvalifkacija, a u glavni ždrijeb je upao pobjedama nad Dušanom Baždarom iz Srbije,Dmitrom Shyrokijem iz Ukrajine te Jovanom Matovićem iz Srbije. Sve tri pobjede bile su u dva seta.

U prvom kolu čekao ga je prvi nositelj, Rus Ivan Goncharov. Ivan ga dobiva 6-1;7-6.

U drugom mu je Simenon Stanković iz Srbije predao meč pri rezultatu 7-6;2-0 za Biletića. Treće kolo donijelo je nešto teži meč sa Nikolom Lulićem, no Biletić ga dobiva 7-6;6-4 i trasira put u polufinale.

U polufinalu je u dva seta izbacio Nikolu Radišića. U finalu nije ostavio šanse niti Aleksi Oparnici (6-3;6-4).

U dublu je ispao u četvrtfinalu, a igrao je u paru sa Hrvatom Dorianom Salopekom.

Novi naslov znači jako mnogo za Biletića, koji pokazuje nevjerojatnu mentalnu snagu, pogotovo u trenucima kad se lomi meč.Dodao je još jedan trofej u vitrine, i na tome ne namjerava stati. Bravo, Ivane!