kosarkasi-malii

Jedna pobjeda i jedan poraz današnji je učinak Košarkaškog kluba Kiseljak nakon gostovanja Košarkaškog kluba Rama u sklopu Lige mladih Županije Središnja Bosna.

Pobjedu su ponovno odnijeli miljenici kiseljačke košarkaške publike, oni najmlađi, selekcija minibasketa pobijedivši kolege iz Rame rezultatom 54:19. Domaćini su imali prednost tijekom cijelog susreta tako da pobjeda ni u ovoj utakmici nije bila upitna ni jednog trenutka. Ova činjenica još više dobiva na snazi kada spomenemo da naša ekipa u ovoj sezoni još uvijek ne zna za poraz a ne sumnjamo da će tako i ostati.

U drugom današnjem susretu kadetkinje KK "Kiseljak" su izgubile od danas odlične ekipe iz Rame rezultatom 36:56. Iz domaćeg Kluba naglašavaju da ih je vidno oštetila bolest triju važnih igračica.

{jlex}picasa:114258804164824292576/KKKiseljakRama2016{/jlex}

 

im|artinfo.ba

ART BLOG NAŠA DIJASPORA NATJEČAJI MARKETING POŠALJITE VIJEST

kosarkasi-malii

Jedna pobjeda i jedan poraz današnji je učinak Košarkaškog kluba Kiseljak nakon gostovanja Košarkaškog kluba Rama u sklopu Lige mladih Županije Središnja Bosna.

Pobjedu su ponovno odnijeli miljenici kiseljačke košarkaške publike, oni najmlađi, selekcija minibasketa pobijedivši kolege iz Rame rezultatom 54:19. Domaćini su imali prednost tijekom cijelog susreta tako da pobjeda ni u ovoj utakmici nije bila upitna ni jednog trenutka. Ova činjenica još više dobiva na snazi kada spomenemo da naša ekipa u ovoj sezoni još uvijek ne zna za poraz a ne sumnjamo da će tako i ostati.

U drugom današnjem susretu kadetkinje KK "Kiseljak" su izgubile od danas odlične ekipe iz Rame rezultatom 36:56. Iz domaćeg Kluba naglašavaju da ih je vidno oštetila bolest triju važnih igračica.

{jlex}picasa:114258804164824292576/KKKiseljakRama2016{/jlex}

 

im|artinfo.ba

artinfo2019-footer-logo.png

REDAKCIJA PORTALA

E-mail

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

POSTANITE DIO TIMA

Copyright 2007-2023 ART  Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

designer17