• Omladinska liga Centar 2

kadeti kiseljaka tosk

foto : arhiv

Kadeti NK Kiseljak upisali su veliku pobjedu u 27.kolu Omladinske lige Centar 2.

Izabranici Igora Antića srušili su zenički Čelik sa 2-1.

Čelik je drugoplasirana momčad prvenstva, sa samo dva boda manje od Mladosti. Imaju najbolji napad lige sa čak 93 postignuta pogotka, te najbolju obranu sa 18 primljenih do ovog kola, no u Kiseljaku su morali položiti oružje.

Kiseljak je furiozno počeo, te do 20.minute vodio 2-0. Rijad Ferhatović i Ante Kobačić su bili strijelci. Preko Kubata gosti su smanjili.

Do kraja susreta velika borba s obje strane, Čelik je imao šansi, ali obrana na čelu s vratarom Škorom je bila na razini.

Juniori i pored velike želje nisu uspjeli stići do bodova.

I u juniorskoj konkurenciji Zeničani su drugi, samo sa većim zaostatkom za Romarijem.

Nakon prvog poluvremena bez golova, Čelik je pogocima u 54. i 57.minuti došao do 0-2 preko Ahmetspahića i Halaća.

Ahmetspahić je u 77.potvrdio pobjedu gostiju, a Antonio Dilber u 85. postavlja konačnih 1-3.