• Turbe

FOTO : arhiv

Jako zanimljiv susret u okviru 21.kola Druge lige FBiH - Zapad odigrali su NK Vlašić i Nogometni klub Brnjaci.

Susret u Turbetu pratilo je pedesetak gledatelja a gosti su na kraju slavili 3-7.

Domaćinu su očajnički potrebni bodovi u borbi za ostanak,no Brnjaci su i drugi put ove sezone slavili sa četiri pogotka razlike,pokazavši da su mnogo bolja momčad.

Gosti su poveli već u petoj minuti preko Armana Buzokua. Dvije minute kasnije domaćin iz penala dolazi do poravnanja a strijelac je kapetan Kemal Bašić.

U 13.minuti Brnjaci ponovo vode, a strijelac je Dražen Mijić. Isti nogometaš u 36.zabija za 1-3 i donosi svom timu lijepu prednost do odlaska na odmor.

U 52.minuti domaćin smanjuje na 2-3.Ponovo penal, ovog puta siguran izvođač je Abdel Rosić.

U 54.Ivor Žlof vraća Brnjacima dva gola prednosti, da bi u 62.Rosić svojim drugim pogotkom vratio Vlašić u život smanjivši na 3-4.

No, Dražen Mijić igra fantastičnu utakmicu i u 71.zabija za 3-5 i kompletira hat-trick. Dino Adilović, koji je ušao s klupe, povećava na 3-6.

Konačnih 3-7 postavio je jučer nezaustavljivi Dražen Mijić svojim četvrtim pogotkom.