• NK Kiseljak

Seniori NK Kiseljak upisali su drugu pobjedu u drugom dijelu sezone.

Kiseljak je u gostima kod vrlo nezgodne ekipe Romarija slavio 0-1 i skočio na peto mjesto prvenstvene ljestvice.

Pogodak odluke postigao je 20-godišnji Gabrijel Drmač u 27.minuti.

Drmač je stigao u ovom prijelaznom roku iz Cibalije. U prvom susretu se ozlijedio, no srećom ozljeda nije bila teže prirode i mogao je već danas zaigrati od prve minute.

Svojim pogotkom donio je bodove voljenom klubu.

Obje ekipe imale su svoje prilike, te po promašen kazneni udarac.

Obrana Kiseljaka na čelu s vratarom Bencunom djeluje jako dobro na početku proljetnog dijela sezone.

U narednom kolu Kiseljak ima priliku dodatno popraviti poziciju na tablici, s obzirom da dočekuje FK Vitez, koji je na četvrtom mjestu s istim brojem bodova.