• LIGA PRVAKA

Momčad trenera Ante Čačića odigrala je neodlučeno protiv ekipe Salzburga u okviru 4. kola grupne faze Lige prvaka..

Austrijanci su do vodstva došli u 12. minuti kada je pogodio Seiwald, mada je zagrebačka ekipa bila bolji protivnik.

Ipak, do kraja prvog dijela Dinamo stiže do izjednačenja preko Ljubičića koji pogađa u 41. minuti minuti.

U drugom dijelu se na prvu ozbiljniju priliku čekalo do 74. minute kada je Sučić sjajno šutirao, ali je njegov udarac ostao na gredi.

Dinamo je pred sami kraj mogao do tri boda i pobjede, ali udarac Bočkaja u 90+1. minuti također je završio na gredi.

Dinamo se nakon četiri kola nalazi na posljednjem mjestu grupe E sa 4 osvojena boda, koliko ima i ekipa Milana, ali Talijani imaju za gol bolju razliku.

Salzburg je drugoplasiran sa 6 bodova, dok Chelsea ima 7 osvojenih bodova nakon što su večeras savladali Milan s 2:0.