• NOVOTRAVNIČANIN KAO KAPETAN

Stjepan Radeljić i njegov FC Sheriff iz Tiraspola savladali su s visokih 0:3 ekipu Omonije s Cipra, te su time upisali prva tri boda u okviru grupne fazae natjecanja Europske lige..

Moldavce je u vodstvo doveo Akanbi u 2. minuti susreta kada je sjajno pogodio na asistenciju Kovala, a 0:1 je ujedno bio i rezultat prvog dijela.

U nastavku je Sheriff brzo došao do udvostručenja prednosti jer bivši Dinamovac, Atiemwen pogodio u 54. minuti iz jedanaestaerca.

Utakmica je nakon toga prekinuta u 59. minuti susreta zbog izgreda domaćih navijača.

U 76. minuti susreta Sheriff je ovjerio pobjedu golom Diopa, a asistenciju je upisao Akanbi.

Naš Stjepan Radeljić još je jednom predvodio svoju momčad kao kapetan, a Sheriff je trenutno i vodeća momčad grupe E jer je Real Sociedad s 1:0 porazio ekipu Manchester Uniteda.

Sheriff će u drugom kolu, koje je na rasporedu za 7 dana ugostiti ekipu Manchester Uniteda!