• Druga liga FBiH

FOTO : NK Podgrmeč

U četvrtom kolu NK Kiseljak doživio je drugi poraz. Desetkovana momčad Spomenka Bošnjaka poražena je na gostovanju u Sanskom Mostu kod Podgrmeča rezultatom 2-1.

Vrijedi spomenuti da je riječ od čak trećem gostovanju ove sezone.

Kiseljak je pružio dobar otpor ali domaćin je za nijansu bio bolji i zasluženo slavio.

Svi pogoci pali su u drugom dijelu. Grizić je doveo Podgrmeč u vodstvo u 51.minuti, da bi u 73.Hodžić udvostručio tu prednost.

U 82.minuti Malik Mujić koristi grešku protivnika i zabija za smanjenje rezultata, ali do kraja gosti nisu uspjeli stići do boda.

NK Kiseljak : Hodžić,Čelan,Mujić,Čilaš (K),Lončarević(od 58.T.Škoro),Duno( od 34.Rajić) ,Fejzić,Purišević,Liješnić( od 58.Miličević),Marković( od 63.Bojo),S.Bošnjak

Žuti kartoni : Marković,Bojo,Miličević