• DINAMO ISPAO IZ EUROPE

Nogometaši zagrebačkog Dinama nisu se uspjeli plasirati u osminu finala Europske lige, u uzvratnom dvoboju 16-ine finala na svom su terenu svladali šesterostrukog pobjendika ovog natjecanja Sevillu s 1-0 (0-0), no kako je u prvom dvoboju prije tjedan dana Sevilla bila bolja s 3-1 prošla je dalje s ukupnih 3-2.

Jedini pogodak na utakmici postigao je Mislav Oršić u 65. minuti iz kaznenog udarca kojega je skrivio Acuna igravši rukom u u svom 16-ercu.

Sevilla je mirno kontrolirala uzvratni susret u Zagrebu, znalački je "umrtvila" igru i praktički s pola snage "sakrila" loptu Dinamovim igračima.

Dinamo je u nastavku ipak uspio povesti nakon jedne neopreznosti u gostujućoj obrani, a u posljednjih pola sata i "stisnuti" Sevillu na njezinu polovicu u potrazi za drugim pogotkom koji bi odveo dvoboj u dodatnih 30 minuta, ali bez uspjeha.