• Futsal

bilic zeljo

Futsal Željezničar nastavlja sa pobjedama u Prvoj futsal ligi. Željo je na svom terenu savladao nezgodnu momčad Žepča.

Plavi su slavili 4-3.

Poveli su u drugoj minuti preko Bašovića. Ćeha je zabio za 2-0,Salčin za 3-0. U 18. minuti Josip Bilić podiže rezultat na 4-0.

Kreševljak je jedan od najboljih igrača kluba.

Sa dva pogotka Perkovića i jednim Kadića gosti su se vratili u igru, ali do kraja nisu uspjeli uzeti bod.Za pobjedničku ekipu je nastupio i Leo Kožul.

Futsal klub Konjic slavio je na teškom gostovanju kod lidera, ekipe Čulin Mlin. Sjajna utakmica završila je rezultatom 6-8.

Za domaće, po dva gola dali su Matan i Krezo, a po jedan Ključo i Vukoja. Sarajlić je zabio četiri kod Konjica, dva Dizdarević, a po jedan Čeligija i Marić.

Marić i ove sezone rešeta protivničke mreže.