• Prva futsal liga

Futsal klub Konjic bio je glavni favorit za ulazak u Premijer ligu. No, ne ide im po planu. Dovedena su dobra pojačanja, ali nikako ne uspijevaju pronaći pravu igru.

Jučer su poraženi od MNK Čapljina u gostima 7-6.

Konjičani su poveli preko novopridošlog Čeligije, a na 0-2 povisio je Šabanović.

Domaćin se vratio na sjajan način. Do poluvremena je Čapljina postigla čak 6 pogodaka, i povela 6-2. Dva su postigli Jurković i Pervan, po jedan su dodali Putica i Galić.

U 24. Konjic smanjuje na 6-3 preko Ivice Marića. Čeligija zabija za 6-4.

No, u 28.minuti sjajni Pervan upotpunjuje hat-trick i donosi Čapljini 7-4. Ivica Marić bio je naraspoloženiji kod gostiju. U 30. i 31.minuti zabija još dva pogotka i vraća svoju ekipu u vodstvo. Ipak, do kraja nisu uspjeli stići do preokreta.