Rukomet 750x421

RK Kiseljak poražen je u petom kolu Rukometne lige Herceg-Bosne.

Kiseljačani su u petom kolu igrali svoj prvi susret, jer su preostali odgođeni.

Kiseljak je poražen na gostovanju u Novoj Biloj 22-16.

Nakon 25 minuta u egalu, kod rezultata 8-7 Novobiljani prave mini-seriju 3-0 i odlaze na predah sa četiri razlike.

U drugom dijelu domaćin se odlijepio, i na kraju je naš tim poražen.

Na trenutke je i sudački kriterij bio neujednačen, no iz RK Kiseljak poručuju kako razloge poraza treba tražiti samo u sebi. Krila nisu bila na visini, nedostajalo je čvrstoće i napadačkih rješenja. Već u narednom susretu igrači će se potruditi da isprave greške.

Denis Duno postigao je pet pogodaka, Bruno Klarić dodao je tri. Stipo Komšić,Boris Bošnjak i Gabrijel Kesić dodali su po dva pogotka.

Domaći vratar Dujmović obranio je čak 20 udaraca, Čeko je postigao 7 pogodaka.

RK Kiseljak nastavlja užurbanim tempom, već tijekom tjedna bi se trebala igrati naredna utakmica.