• Omladinska liga Centar 2

Kadeti NK Kiseljak igraju sve bolje i bolje.

U posljednjem kolu jesenskog dijela savladali su Travnik sa 1-3 i skočili sa posljednjeg na 12.mjesto na tablici.

Prvo poluvrijeme je završeno bez pogodaka.

Kiseljak je poveo u 68.minuti preko Filipa Pavlovića. No, domaćin se vratio samo dvije minute kasnije preko Begovića.

Bruno Oroz ponovo dovodi goste u vodstvo u 80.minuti. Pobjedu Kiseljaka ovjerio je Tahir Karahmet u sudačkoj nadoknadi.

Juniori su kroz vezirski grad prohujali sa 7-0.

Izabranici Marija Galića u prvom su dijelu riješili utakmicu, pa su u drugom mogli opuštenije igrati.

Mehanović je u šestoj minuti pogodio vlastitu mrežu za 0-1.

Travnik je potom odolijevao do 28.minute, kada je njihovu mrežu pogodio Petar Borović.

U 31.minuti Ahmed Purišević povećava prednost svoje ekipe na 0-3, a u 34.David Miličević donosi velikih 0-4.

Purišević je do 65. dao još dva gola i kompletirao hat-trick. Ovaj nogometaš je u odličnoj formi.

Konačnih 0-7 postavio je Manuel Šimić.

Juniori su polusezonu okončali na trećem mjestu.