• Sjajno!

Kiseljak je oduvijek bio sportski grad. Nije mali broj sportaša iz ovog grada koji su se probili na bosanskohercegovačkoj, pa i na međunarodnoj sceni.

Pokazalo se tako i danas, kada se igrala osmina finala Kupa Bosne i Hercegovine.

Kiseljak je imao čak šest predstavnika.Drugi je to grad po broju predstavnika, iza prijestolnice Sarajeva.

Široki Brijeg je prošao dalje slavivši nad Radnikom u Bijeljini 0-1.

Ivan Grgić odigrao je cijeli susret. Kristijan Medić igrao je 65 minuta, kada ga je zamijenio Ikić.Susret je sudio Danijel Bojo, koji je u Elitnoj skupini sudaca. Podijelio je šest žutih kartona.

Željezničar se porazom od Tuzle na svom terenu rezultatom 2-4 oprostio od natjecanja. No, Petar Bojo bio je najbolji kod domaćina.Postigao je dva pogotka, i potvrdio titulu prvog strijelca kluba.

Sarajevo se dobro namučilo protiv FK Ljubić. Slavilo je 1-0 i prošlo u četvrtfinale.

Malo tko zna da u redovima Sarajeva igraju dva igrača porijeklom iz Kiseljaka. To su Darko Bodul i Dražen Bagarić.

Bagarić je odigrao prvo , a Bodul drugo poluvrijeme u minimalnoj pobjedi Bordo tima.

Kiseljak je oduvijek bio rasadnik talenta, i cijeli grad je ponosan na brojne uspjehe koje donose sportaši.