• Omladinska liga Centar 2

Kadeti Nogometnog kluba Kiseljak doživjeli su poraz u osmom kolu Omladinske lige Centar 2. Sa Stadiona hrvatskih branitelja bodove je odnijelo Žepče.

Žepčaci su slavili rezultatom 2-3.

Ante Kobačić je u 15.minuti doveo Kiseljak u vodstvo. Ensar Hadžić dvije minute kasnije poravnava rezultat na 1-1.

Kobačić svojim drugim pogotkom u 25.minuti vraća vodstvo domaćinu, no u posljednjoj minuti prvog dijela Kadić s bijele točke donosi novo poravnanje gostima.

Kadić je u 56.minuti zabio za 2-3, a taj je rezultat ostao do kraja.

Juniori su istog protivnika nadvisili sa 4-0.

Petar Borović doveo je Kiseljak u vodstvo u 14.minuti. Deset minuta kasnije David Miličević zabija za 2-0.

U 54.minuti Marin Lončarević povećava prednost domaćih na 3-0. Konačnih 4-0 postavio je Ahmed Purišević.

Kadeti su ostali pri dnu tablice sa samo jednom pobjedom, dok su se juniori četvtom pobjedom priključili vrhu.