• HUMANITAROG KARAKTERA

Malonogometnoi klub "Novi Travnik" odigrao je prvu utakmicu protiv ekipe KMF Vitez. Utakmica je bila humanitarnog karaktera za Vitežanina Naima Muhića koji boravi na liječenju u Turskoj.

Ekipa Novog je poražena rezultatom 6:4, a pogotke su postizali: Turić Salko, Alić Amar, Karač Said i Kukić Mirza. Prvi pogodak postigao je Turić.

Pored poraza cilj je ispunjen, a nakon samo 3 treninga zajedno već se mogu vidjeti obrisi ekipe. U fer i korektnoj, ali utakmici punoj sportskog naboja naši dečki su se pokazali u najboljem svijetlu . Na poluvremenu su Novotravničani vodil 1-3 međutim brzi golovi u drugom poluvremenu nakon grešaka zadnje linije poljuljali su naše momke.

"Možemo slobodno reći da smo 15 minuta igre drugog poluvremena gledali situaciju gdje naši momci stvaraju prilike, a iskusna možemo reći turnirska ekipa domaćih isklesana je s nekoliko odličnih majstora.  Znali su što žele, a to je pobjeda pred svojom publikom. Odlični golman domaćih kod rezultata 3-3 je branio nemoguće zicere u 2 navrata Mahiru Griziću i Amar Aliću gotovo s pola metra, a zatim su okvir gola redom pogađali Said Karač i Mirza Kukić, te Zehrudin Hasičić. Sve u svemu svrha utakmice je ispunjena, publika je uživala, svi su zadovoljni, a najvažnije da se veliki broj građana odazvao te je prikuljeno preko 3500 KM za liječenje Naima Muhića. Mi se okrećemo sljedećoj utakmici, a sutra smo već u Velikoj Kladuši. Utakmica će biti u uživo prijenosu na stranici MNK MUJO HRNJICA u 14 sati.", oglasili su se na facebook stranici novotravničkog kluba.