• Omladinska liga ŽSB

Danas je na rasporedu bilo 17.kolo Lige mladih ŽSB u košarci. Predkadeti i juniori KK Kiseljak nastupali su u gostima kod Novog Travnika.

Predkadeti su upisali pobjedu rezultatom 64-38. Pobjeda gostujuće momčadi niti u jednom trenutku nije došla u pitanje. Kiseljačani su se odlijepili na samom startu, te u drugoj i trećoj dionici samo povećavali prednost. U posljednjoj četvrtini priliku su dobili i igrači koji manje igraju.

Juniori su ipak poraženo od fizički jačih i spremnijih domaćina. U prvom poluvremenu domaćin se odvojio. U drugom poluvremenu Kiseljak je ipak odigrao puno bolje i smirenije, no ipak nedovoljno kako bi ugrozili pobjedu Novog Travnika.

Vrijedi spomenuti da je u dvorani bilo jako hladno, temperatura je bila tek nekoliko stupnjeva iznad nule, a u takvim uvjetima sigurno je bilo teško igrati objema ekipama.