• Prva futsal liga

Sjajnu su utakmicu u okviru devetog kola Prve lige FBiH odigrali FK Konjic i MNK Iskra Vrbas.

Konjic je poveo preko Begete u 4. minuti, a u 19.Zeba s bijele točke povećava prednost na 2-0. Malo kasnije Marić ima priliku povećati prednost, ali njegov udarac sa 10 metara sjajno brani Čakić.

Iskra je smanjila preko Jusufbašića. U 24.minuti Smajić je poravnao rezultat na 2-2.  U 32.minuti domaćin ponovo vodi. Sjajnu akciju golom je okrunio Ivica Marić, koji se sjajno okrenuo i matirao Čakića snažnim udarcem. U 34. Jusufbašić poravnava na 3-3, i to je bio konačan rezultat.

Konjic je pokazao da će s novim pojačanjima biti mnogo bolji u drugom dijelu sezone, dok je Iskra i dalje vodeća na tablici.Marić je postigao pogodak u prvom službenom nastupu za Konjičane.