• Premijer futsal liga

Gradski futsal klub Sarajevo doživio je drugi poraz zaredom. U 11. kolu Premijer futsal lige poraženi su na gostovanju u Gornjem Vakufu rezultatom 4-1.

Sloga je povela u 18.minuti preko Elmira Turića. Minut kasnije Sarajlije prave šesti prekršaj, a siguran izvođač kaznenog udarca sa 10 metara bio je povratnik u redove Sloge, Sabahudin Petak.

Početkom drugog dijela Milanović je podigao prednost domaćina na 3-0. GFC Sarajevo je napadao, imao dosta prigoda, ali sjajan je bio vratar domaćih Amer Delić. Ipak, u 38.minuti nadu gostima donosi Josip Bilić. Bilić je ostao sam nakon lijepe akcije, i neometano pogađa mrežu Sloge.

No, nada je kratko trajala jer je Sabahudin Petak na prazan gol postigao svoj drugi a četvrti pogodak za Slogu i potvrdio pobjedu domaće momčadi.