• Božićni turnir Novi Travnik

Doznali smo imena finalista Božićnog malonogometnog turnira u Novom Travniku. Bit će to ekipe Apotekara i TIOIL-a.

Apotekari su u fantastičnom susretu nadvisili ekipu Veterani Joško company. Veterani su vodili s 0-1 nakon prvog dijela, no uporna ekipa Apotekara uspijeva preokrenuti u drugom dijelu.

I drugi susret je bio sjajan . Tioil je dugo vodio 1-0 protiv MNK Putićevo, ali i promašio dosta prilika za povećanje vodstva. Sve je kažnjeno u 38.minuti, kada iz slobodnog udarca Putićevo izjednačuje. Do kraja nije bilo više pogodaka, te se pristupilo izvođenju šesteraca.Bernard Filipović brani udarac u drugoj seriji, i osigurava svojoj ekipi finale.

Finale i ssuret za treće mjesto igraju se večeras.