Sjajan susret za Kiseljačanina

Široki Brijeg je peticom počastio Radnik iz Bijeljine. Širokobriježani su , predvođeni mladim snagama, slavili 5-0 u 15.kolu Premijer lige. Jović je u prvom dijelu postigao dva pogotka nakon dvije asistencije Dine Ćorića, a jedan pogodak zabio je i Jurić. Na poluvremenu lagodnih 3-0 za domaćina.

U 71.minuti na 4-0 povečao je Kiseljačanin Kristijan Medić. Brekalo je ubacio, Medić je sjajno prikrao iz drugoga plana i zabio svoj prvi pogodak u dresu Širokog. Pet minuta kasnije Medić je upisao i asistenciju. Sjajan ubačaj, "u trepavicu" je pogodio Viktora Angelova, koji pogađa za 5-0.

Medić je odigrao cijeli susret, i pokazao da najbolji bek lige Cipetić ima fantastičnu zamjenu, te da će Medić biti uskoro jedan od ključnih igrača ekipe s Pecare.  Drugi Kiseljačanin, Ivan Grgić, u igru je ušao u 82.minuti umjesto Matea Marića.

Široki se ovom pobjedom popeo na peto mjesto.