• Poraženo i Žepče

Kadeti i juniori NK Kiseljak pobjedama su zaključili polusezonu! Protiv jako dobrog protivnika NK Žepče, kadeti su slavili 1-0, dok su juniori pobijedili 4-1.

Pogodak odluke za kadetsku momčad postigao je Dorijan Drljepan u 50.minuti. Ovo je 12.pobjeda Antićevih izabranika, koji će nakon polusezone biti drugi, iza NK Travnik.

Juniori su nakon preokreta pobijedili Žepčake. Gosti su poveli preko Delića u 37.minuti. U 49.minuti Petar Borović vraća stvari na početak, a dvije minute kasnije Gabrijel Perić dovodi Kiseljak u vodstvo. Kiseljak je zabio još dva pogotka, a strijelci su bili Marcel Liješnić i Marin Lončarević, kojemu je ovo prvi pogodak u dresu Kiseljaka. Do kraja se više rezultat nije mijenjao.

Galićevi izabranici jesenski dio sezone završili su na četvrtom mjestu.