• Prva futsal liga

MNK DiaBiH ostvario je pobjedu u svojoj prvoj ovosezonskoj utakmici. Izabranici Mustafe Hodžića savladali su Drinu iz Goražda rezultatom 4-3.

Vodio je domaćin 3-0 pogocima Minića,Hodžića i Miloševića, no uporni gosti su se vratili sa dva pogotka Drljevića.Jasmin Hodžić je svojim drugim pogotkom osigurao ponovo dva pogotka prednosti domaćinima, a konačnih 4-3 postavio je Kanlić u posljednjoj minuti iz kaznenog udarca s 10 metara.

Gosti su tijekom utakmice zaradili i dva crvena kartona, u 13. je pocrvenio trener-igrač Ćehaja, da bi u 38. van igre morao i Drljević, koji je zaradio drugi žuti karton.

Za DiaBiH su igrali i Leo Kožul i Marin Ivičević, koji su bili u početnoj petorci.Obojica su odigrala jako dobar susret.