• Europska liga

Dinamo je stigao do prve pobjede u Europskoj ligi. Modri su slavili nad Wolfsbergerom s minimalnih 1-0.

Dinamo je bio bolja momča, a gosti su se okrenuli kontrama. Od 45.minute austrijska momčad igrala je s igračem manje, nakon što je drugi žuti karton dobio Taffernier. Dinamo je to iskoristio u 76.minuti.Ubačaj Majera dobro je primio i pospremio u mrežu Iyayi Atiemwen, koji se samo dvije minute ranije ušao u igru.

Dinamo je vodeća momčad skupine s 5 bodova, jednim više od Feyenorda i Wolfsbergera i četiri od CSKA. Zagrebačka momčad nije primila pogodak 270 minuta.

Rijeka je poražena usprkos sjajnoj igri protiv Napolija. Murić je doveo Riječane u vodstvo u 13.minuti sjajnim pogotkom.Rijeka je igrala čvrsto,hrabro, i mogla udvostručiti prednost.No, kako to obično biva, kažnjeni su. U 43.minuti Metrens je poslao prizemnu loptu u šesnaesterac, gdje je Demme samo postavio nogu i ugurao loptu u mrežu.

Početkom drugog dijela Menalo je pogodio vratnicu, a u 62.minuti Napoli je okrenuo.Braut je skrenuo loptu u svoju mrežu.