• peto kolo PL

Rukometašice Hadžića nastavljaju s nizanjem pobjeda. U petom kolu gostovale su kod Jedinstva iz Brčkog, te su slavile 29-39.

Od samog starta Lisice su bile puno bolje, i već na poluvremenu imale šest pogodaka prednosti.

U drugom dijelu prednost je samo povećavana, a priliku su dobile i mlade rukometašice.

Lana Lončar bila je najefikasnija sa 10 pogodaka,Ajla Čajić zabila je sedam. Kiseljačanka Lea Bošnjak također je dobila svoje minute, te ih je iskoristila sa dva pogotka. Lea dobiva sve više prilika u dresu premijeligaša.

Hadžićanke su nakon pet kola na diobi drugog mjesta sa četiri pobjede i jednim porazom, od vodeće Krivaje koja ima svih pet pobjeda.