• Grupna faza

Počela je grupna faza Lige prvaka za sezonu 2020/2021.

Juventus je slavio nad Dynamom u Kijevu 0-2. Stara dama je bila bolja cijeli susret, a slavili su pogocima Alvara Morate. Španjolac je dvaput zatresao mrežu protivnika, a njegov prvi pogodak je prvi ove sezone u grupama Lige prvaka.

Club Brugge je slavio u gostima kod Zenita. Prvo poluvrijeme je bilo bez pogodaka, a u drugom smo vidjeli čak tri. Belgijska momčad je povela u 63.minuti preko Dennisa. U 74.minuti domaćin je poravnao. Dejan Lovren je opalio sa 25 metara i pogodio vratnicu, ali lopta se odbila od leđa vratara Bruggea Horvatha i završila u mreži.

Činilo se kako će ekipe podijeliti bodove, ali u 93.minuti gosti su ipak stigli do pobjede. Školska akcija, Vormer za de Ketelaerea koji s metar zabija za 1-2.

Od 21:05 igra se preostalih 6 susreta.