• Tri poraza i remi

Nogometni klub Brnjaci doživio je prvi ovosezonski poraz. FK Fojnica je pobijedila 2-1.

Bila je to po mnogo čemu čudna utakmica, a prije svega, na Gradskom stadionu u Fojnici nije bilo niti internet konekcije. Delegat susreta Topalović iz Kaćuna podatke je u Comet sustav mogao unijeti tek nekoliko sati nakon utakmice.

Svi pogoci pali su u drugom poluvremenu. Bureković i Meša donijeli su domaćinima 2-0, a poraz Brnjaka tek je uspio ublažiti Kečo.

Brnjaci su i dalje lideri, a u narednom kolu priliku za popravni imaju kući protiv Lugova.

Cicibani su poraženi s 10-0 od NK Rijeka.Pioniri su u odličnoj utakmici remizirali s FK Fojnicom 3-3. Predpioniri su poraženi od istog protivnika 2-1, a jedini pogodak postigla je Anđela Perić.