• Druga liga FBiH

NK Kiseljak je upisao pobjedu u trećem kolu Druge lige FBiH - Zapad. Kiseljačani su na Stadionu hrvatskih branitelja nadvisili Vlašić iz Turbeta rezultatom 2-1.

Nije to bila nimalo lagana utakmica za izabranike Spomenka Bošnjaka. Gosti su formirali čvrsti blok, i čekali prilike iz kontranapada.

Prvo poluvrijeme je bilo dosta rastrgano. Obje momčadi su dolazile do šesnaesterca, ali nedostajao je završni udarac. Kiseljak je poveo preko Aldina Fejzića u 15.minuti. Dobra akcija, kapetan Bošnjak dodaje Fejziću, čiji udarac vratar gostiju ne uspijeva ukrotiti.

Vlašić se vratio u 35.minuti. Strijelac jako lijepog pogotka bio je Husić.

U drugi dio Kiseljak je ušao sa željom da slomi otpor protivnika. Brojni napadi, koji su urodili plodom u 58.minuti. Fejzić je s desne strane kaznenog prostora lijepo naciljao i pogodio lijevi kut.

Do kraja je Kiseljak čuvao prednost, a Vlašić je u 88.minuti propustio veliku prigodu za izjednačenje.

Dodajmo da se nakon ozljede vratio Danijel Tomić. U igru je ušao u 66.minuti.

Nakon tri kola Kiseljak ima 6 bodova. U narednom kolu slijedi gostovanje na Jakliću kod Iskre.Stopostotan učinak nakon tri kola imaju Rudar i NK Vitez. Po dvije pobjede imaju NK Kiseljak i FK Vitez. Po tri boda na kontu imaju Iskra i Radnik, a bez bodova su Vlašić, Busovača i Novi Travnik.