• Gostovanje u Zavidovićima

FOTO : Novi vratar Kiseljaka (arhiv)

Nakon kadeta, i juniori se s gostovanja u Zavidovićima vraćaju s jednim osvojenim bodom. Izabranici Marija Galića susret su završili identičnim rezultatom kao i kadeti, 1-1. Krivaja je jako dobra domaćinska momčad, a ove sezone su pretrpjeli samo jedan poraz.Stoga, naši nogometaši mogu biti i zadovoljni bodom, iako je uvijek cilj pobijediti.

Krivaja je povela u 22.minuti preko Gluhića.Bod Kiseljaku donio je Marcel Liješnić u 50.minuti susreta.

Debi za Kiseljak je upisao i novi vratar, Muhamed Karasalihović. Karasalihović je stigao iz NK Romari, a prethodno je i branio boje NK Bilalovac i FK Fojnica.Ovaj talentirani 18-godišnjak trebao bi biti veliko pojačanje za naš tim.

Nakon devet kola, Kiseljak ima 5 pobjeda, tri remija i samo jedan poraz.