• Završnica

Općinske igre u Kreševu stigle su do završnice. Sinoć su odigrani polufinalni mečevi u malom nogometu, a do finala su stigle ekipe Resnik i Kreševo.

Resnik je sa 5-0 ispratio ekipu Crnića. Poveli su u sedmoj minuti preko Josipa Bilića, da bi Tolo i Kvesić do poluvremena donijeli velikih 3-0.U drugom dijelu ekipa Crnića igrala je agresivnije, pokušali su stići zaostatak, no do kraja je Resnik postigao još dva pogotka preko Komšića i zasluženo osigurao plasman u finale.

Druga utakmica bila je najbolja na cijelom turniru. Snage su odmjerili Kreševo i Rakova Noga. Fantastični Davor Miličević je hat-trickom donio ogromnu prednost ekipi Rakova Noga na poluvremenu. Finale je izgledalo tako blizu.No, preko Ivice Oroza Kreševo je do 27.minute smanjilo na 2-3, a u 35. Kinez postiže pogodak za izjednačenje.

Pristupilo se izvođenju šesteraca, u kojima je bolja bila ekipa Kreševo i plasirala se u finale.

U tenisu kod seniora Boris Bošnjak bio je najbolji, drugo mjesto osvojio je Anđelko Kvesić, a treće Ivica Slomo. U kategoriji djece, Andrej Kožul je bio prvi, Marko Šimić drugi, a treće mjesto pripalo je Petru Čelanu. U dublu, zlatom su se okitili Kristijan Ivičević i Josip Stanić, drugo mjesto uzeli su Ranko Miličević i Petra Jurić, dok su se trećim mjestom morali zadovoljiti Ivica Marić i Sanjin Kezija.