• Sjajni napadač

Odigrano je posljednje kolo Bundeslige.Bayern je prvak, i u posljednjem kolu je slavio kod Wolfsburga 0-4. Cijeli susret odigrao je Marin Pongračić za Vukove.

No, junak dana je Andrej Kramarić. Hrvatski napadač srušio je Borussiju na Westfallenu sa nevjerojatna četiri pogotka.

Kramarić je u osmoj i tridesetoj minuti s dva lijepa gola donio Hoffenheimu 0-2. U 48.minuti Krama zabija za 0-3, a minut kasnije dosuđen je kazneni udarac za goste, Kramarić je preuzeo odgovornost i zabio za 0-4.

Kramarić je ove sezone postigao 12 pogodaka, i dvaput asistirao. Dugo je izbivao zbog ozljede. Čini se da je prerastao Hoffenheim i upravo bi Borussija mogla biti njegova nova destinacija. Današnjim pogotcima hrvatski napadač uveo je svoj klub u Europsku ligu.