• Četiri pogotka u mreži

Kadeti NK Kiseljak počastili su domaći TOŠK sa četiri pogotka u mreži. Izabranici Igora Antića odigrali su sjajnu , discipliniranu utakmicu u Tešnju i slavili 0-4.

Petar Borović doveo je Kiseljak u vodstvo u 20.minuti. Tri minute kasnije kapetan Filip Antić zabija za 0-2. Domaćin je u drugom dijelu bacio sve karte u napad, ali mladi Kiseljačani su to iskoristili sa još dva pogotka. U 54.Šišić je nespretno reagirao i postigao autogol. Imao je Kiseljak i kazneni udarac, ali David Miličević ga nije iskoristio. No, Ahmed Purišević zabija za konačnih 0-4.

Osma je ovo pobjeda kadeta Kiseljaka, dok je Tošk upisao šesti poraz. Kiseljak se ovom pobjedom bodovno izjednačio na petom mjestu tablice sa Borcem iz Jelaha, koji sutra ima teško gostovanje kod NK Romari.