• Sloboda slavila

ivan grgić rep

FOTO : NSBIH/Grgić kapetan reprezentacije

U prvoj utakmici nastavka U19 Premijer lige BiH Široki Brijeg je poražen od Slobode u Tuzli 3-1.

Domaćin je poveo preko Beganovića, nakon loše reakcije obrane Širokog Brijega. Širokobriježani su uspjeli poravnati preko Tokića, a asistenciju je upisao Ivan Grgić. Do kraja susreta Sloboda je zabila još dva pogotka preko Alića i Osmića i upisala pobjedu.

Ivan Grgić odigrao je 80 minuta, dok je Josip Kujundžić na terenu bio 53 minute. Ivan Tadić nije bio u konkurenciji za ovaj susret. Tadić se nedavno vratio nakon dužeg izbivanja s travnjaka.